TECHNOLOGIA DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi wewnętrzne stanowią najbardziej ekskluzywny poziom proponowany przez naszą firmę. Drzwi te wykonane są z drewna sosnowego, dębowego lub red meranti, a ich wygląd zewnętrzny ukazuje nam wysoki poziom jakości tego typu stolarki wewnętrznej. Oprócz standardowej funkcji skrzydła otwieranego, Klient może zamówić drzwi przesuwne jedno lub dwuskrzydłowe. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i dość często wybierane przez naszych Klientów. Dodatkowo, drzwi mogą być wyposażone regulowaną ościeżnicę, którą możemy dopasować do różnych szerokości muru w naszym budynku.

Poniżej przedstawiamy dostępne profile drzwi wewnętrznych

Czysta forma i prosta stylistyka naszych drzwi znakomicie pasują zarówno do współcześnie urządzonych pomieszczeń jak i do pomieszczeń tradycyjnych. Mamy nadzieję, że rewelacyjna cena, bogata gama kolorów, estetyka wykonania drzwi wewnętrznych to zalety którym trudno się oprzeć.Podstawą konstrukcji skrzydła drzwiowego jest rama zwana w niektórych przypadkiem ramiakiem. Aby drzwi były bardziej stabilne i lepiej osadzone, w ramie mieści się wypełnienie. Dzięki temu konstrukcja jest o wiele stabilniejsza, a drzwi mają dodatkową funkcję izolacji akustycznej i termicznej. Istotną kwestią podczas wyboru drzwi jest również ich rozmiar. Ta kwestia jest uzależniona głównie od tego, w jakim pomieszczeniu będą zamontowane drzwi. Kiedy do sypialni możemy zamontować standardowych rozmiarów skrzydła, tak chociażby do jadalni możemy pozwolić sobie na skrzydła drzwiowe które są szersze.

Konstrukcja drzwi płytowych oparta jest o ramę, która wykonana jest z klejonego warstwowo drewna. Całą konstrukcję współtworzą sztywne płyty w postaci grubej sklejki.

W drzwiach o konstrukcji płytowej występuje wypełnienie ze styropianu .
W drzwiach płytowych montuje się też przeszklenia wykonane z szyby matowej lub zwykłej. Przeszklenia umieszcza się w dodatkowej ramie, która pełni też rolę wzmacniającą.

Drzwi płytowe mają zazwyczaj proste formy i nowoczesną stylistykę, które świetnie pasują do minimalistycznych wnętrz.

Drzwi płytowe PDF

Translate

Facebook

+48818288848