Można by je porównać, ale z czym

... okna i drzwi firmy GRAB

Ekologia

Drewno to najlepiej poznany, choćby z uwagi na wielowiekową tradycję używania, i najchętniej stosowany materiał do wyrobu stolarki budowlanej. Dziś, w dobie ekologicznego wyczulenia na problemy środowiska i zdrowe życie, cenimy je szczególnie za naturalność i za to, że nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

Wyroby z drewna, tradycyjnie są postrzegane jako elementy kształtujące komfort mieszkania, jak i jego klimat. Nie tylko znawcy podkreślają walory estetyczne drewna: piękno rysunku, wyrafinowaną kolorystykę, rosnącą wraz z upływem czasu szlachetność. Na nic byłyby jednak najświetniejsze tradycje, gdyby nie wspierały ich odpowiednie parametry techniczne tego materiału.

Drewno jest ekologiczne i nietoksyczne, nie naładowują się elektrostatycznie, przez co nie przyciągają zanieczyszczeń. Drewno zawsze utrzymuje przyjemną temperaturę, nawet przy dużych zmianach pogody. Drewno poddajemy nowoczesnemu procesowi technologicznemu pozwalającemu uzyskać okna i drzwi o których marzy każda polska rodzina.

Drewno w porównaniu do innych materiałów wymaga stosunkowo najmniejszych nakładów energetycznych na wytworzenie końcowego produktu jakimi są okna drewniane. Drewno charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością cieplną, małą rozszerzalnością, a jego wartości jako materiału budowlanego i konstrukcyjnego wiążą się z dużą wytrzymałością przy niewielkiej gęstości.

Firma ? GRAB ? jest producentem okien i drzwi drewnianych. Firma powstała w 1986 r. i w ciągu 34 lat działalności zdobyła duże doświadczenie. Wykonywanie stolarki z drewna zastosowania tylko dobrego materiału, który jest sprowadzany do firmy przy zachowaniu wymogów stolarki budowlanej. Nowoczesne okna, aby zostały dopuszczone do użytku muszą spełniać wiele wymagań zawartych w odpowiednich przepisach. Muszą być również wykonane z odpowiednią jakością, bo tylko takie okna dobrze spełniają swoją funkcję jako przegrody budowlanej oraz zapewniaj dobrą funkcjonalność, długą trwałość, a tym samym znajdują swoich nabywców.

Podstawą wyprodukowania solidnego okna i drzwi jest wybór odpowiedniego materiału. Wszystkie drzewa wykorzystywane przez nas do produkcji podlegają szczegółowej i bardzo dokładnej selekcji. Materiał na nasze produkty jest pozyskiwany według zasad gospodarczych a likwidacja starych zużytych okien podlegających wymianie jest dokonywana w ścisłej określonej procedurze nie narażającej środowiska naturalnego na degradację.

Translate

Facebook

+48818288848